Programul bibliotecilor Noaptea Bibliotecilor Bucuresti Actualizare pentru Bucuresti: Descarcati programul primelor 5 biblioteci din lista

Pentru Bucuresti, la solicitarea publicului am creat astazi un fisier Excel (in arhiva ZIP) centralizat cu desfasuratoarele pentru primele 5 biblioteci din lista evenimentului in Bucuresti: Biblioteca Națională a României, Biblioteca Academiei Romane, Biblioteca Centrală Universitară, Biblioteca Metropolitană București și Biblioteca Pedagogică Națională.

Am adaugat de asemenea pentru Bucuresti si harta fiecarei biblioteci, varianta Street View sau Google Maps clasic, acolo unde a fost posibil.

Speram ca acest tabel centralizator sa va fie de folos in programarea serii de 1 octombrie. Va asteptam!

Click dreapta + “Save as..”: Program 5 biblioteci Bucuresti sumarizat 30.09.2011 (fisier Excel in arhiva .ZIP)

2 thoughts on “Actualizare pentru Bucuresti: Descarcati programul primelor 5 biblioteci din lista