Biblioteca Centrala a Academiei de Studii Economice

Adresa Piaţa Romana nr. 6, sector 1, Bucuresti
Pagina web www.biblioteca.ase.ro
Email biblioteca@ase.ro

19:00 – 20:00   Prezentare de carte Noile reguli de marketing si PR de David Meerman Scott, Editura Publica – moderator Conf. Univ. Dr.Calin Veghes; Concurs cu premii in carti, oferite de Editura Publica (Sala Victor Slavescu)

20:00 – 21:00   Tinerii si setea umana de absolut – moderator Prof. Univ. Dr. Vasile Macoviciuc, Invitat – prozator Nicolae Stan (Sala Virgil Madgearu)

21:00 – 22:00   Intalnire cu artistul Gheorghe Iacob in cadrul expozitiei personale din Sala Cecilia Cutescu-Storck

00:00 – 02:00   Spectacol de teatru Ce ne spunem cand nu ne vorbim de Chris Simion, in regia lui Chris Simion, sustinut de compania de teatru D’AYA ( Amfiteatrul I)

Expozitie exterioara permanenta Tamaioarele. Biserici ortodoxe din nordul Olteniei.

2 thoughts on “Biblioteca Centrala a Academiei de Studii Economice

1. M-ar interesa cat costa biletul la 00:00 – 02:00 Spectacol de teatru Ce ne spunem cand nu ne vorbim de Chris Simion, in regia lui Chris Simion, sustinut de compania de teatru D’AYA ( Amfiteatrul I)

Multumesc

• Intrarea la acest spectacol, ca si la orice eveniment organizat de Noaptea bibliotecilor este libera!