Biblioteca Judeteana “Christian Tell” din Targu Jiu

Gorj 300x95 Biblioteca Judeteana Christian Tell din	Targu Jiu Biblioteca Judeteana Christian Tell Gorj

Adresa Calea Eroilor,nr. 23, Târgu-Jiu 210135
Telefon 0253/214904
Pagina web www.bibliotell.ro/
Email bibliotell@yahoo.com

2 thoughts on “Biblioteca Judeteana “Christian Tell” din Targu Jiu

1. *De retinut ca numai o organizare cu o clasificare de exceptie in paralel fata de capitalul ce-l reprezinta societatea ,documente pe baza de Contract Comerciale ce o atesta Codul Civil ,legea speciala in Codul Comercial ,o activitat actiune procesuala pasiva ,reglementata prin normele actualizate de drept.
    *Viata publica si cea privata impune foarte frecvent loarea unor decizii,iar acestea sunt cu atat mai coerente cu cat informati de care dispune decidentul este mai buna mai adecvata.Decidentul ultimatumului consacrat de reforma criteriilor bugetare.