Librariile Humanitas din tara

librarii humanitas 1450 300x109 Librariile Humanitas din tara

Libraria Humanitas Alba Iulia
Adresa Str. 1 Decembrie 1918, bl. M10, Alba Iulia
Telefon 0258/826007
Email alba@humanitas.ro

Libraria Humanitas Nicolae Steinhardt din Cluj-Napoca
Adresa Str. Universitatii nr. 4, Cluj-Napoca
Telefon 0264/439475
Email cluj@humanitas.ro

Libraria Humanitas Galati
Adresa Str. Domneasca nr. 45, Galati
Telefon 0236/468822
Email galati@humanitas.ro

Libraria Humanitas Iasi (1)
Adresa Piata Unirii nr. 6, Iasi
Telefon 0232/215568
Email iasi1@humanitas.ro

Libraria Humanitas Iasi (2)
Adresa Str.Banu nr.8, Bl.8, mezanin (colt cu str. Al.Lapusneanu)
Telefon 0232/217883
Email iasi2@humanitas.ro

Libraria Humanitas Constantin Noica din Sibiu
Adresa Str. Nicolae Balcescu nr. 16, Sibiu
Telefon 0269/211434
Email sibiu@humanitas.ro

Libraria Humanitas Emil Cioran din Timisoara
Adresa Str. Mercy nr. 1, Timisoara
Telefon 0256/433180
Email timisoara1@humanitas.ro

Libraria Humanitas Joc Secund din Timisoara
Adresa Str. Lucian Blaga nr. 2, Timisoara
Telefon 0256/431414
Email timisoara2@humanitas.ro

Pagina web www.libhumanitas.ro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>